آمینو

محصول آمینو انرژی مای پروتئین، هم در نوآوری و هم در طعم و مزه در بالاترین جایگاه قرار دارد.
آمینو انرژی از آمینو اسیدهای میکرونیزه استفاده کرده است و همچنین با برخورداری از ترکیبات فعال و کافئین باعث افزایش قدرت، انرژی و تمرکز شما در طول روز می گردد. این محصول با حمایت از عملکرد ورزشی شما باعث می شود که در تمرینات ورزشی حداکثر قدرت و انرژی خود را داشته باشید. این محصول ساخت کمپانی قدرتمند مای پروتئین می باشد.
وجود 100 میلی گرم کافئین در فرمول این محصول باعث افزایش هوشیاری و تمرکز شما در طول روز می گردد. این مکمل با برخورداری از اسید آمینه برای بعد از تمرین هم بسیار مناسب می باشد. در این محصول 3 گرم اسید های آمینه شاخه دار یا همان بی سی ای ای وجود دارد که به رشد و حفظ و ترمیم عضلات شما کمک می کند. برخورداری از طعم های بسیار مطلوب همچون تمشک آبی و هندوانه به محبوبیت این محصول می افزاید.
برخورداری از 100 میلی گرم کافئین به منظور افزایش تمرکز، کارایی و استقامت عدم وجود قند و کالری کمتر از 12 کیلو کالری در هر وعده وجود 7 گرم اسید آمینه میکرونیزه و با جذب سریع به شما کمک می کند که همواره در بالاترین عملکرد جسمی و ذهنی خود باشید ترکیبات موجود در این مکمل کاملا استاندارد و ایمن بوده و این مکمل از هیچ ترکیب سایه ای در فرمول خود استفاده نکرده است .

بهترین روش مصرف

این مکمل به دلیل برخورداری از کافئین و به تبع ایجاد تمرکز و بالا بردن هوشیاری برای قبل از تمرین کاملا مناسب می باشد، همچنین به دلیل برخورداری از آمینو اسید در فرمول این محصول می توان از آن برای بعد از تمرین و به منظور حفظ، رشد و ترمیم عضلات و ماهیچه ها استفاده کرد. به منظور استفاده صحیح از آن، باید یک پیمانه از این مکمل را که 10 گرم می باشد، به 300 الی 400 میلی لیتر آب اضافه کرده و قبل یا بعد از تمرین مصرف کنید و یا در طول روز به منظور تقویت اسید آمینه های بدن استفاده کنید. کافئین در محصول هوشیاری را افزایش داده، قدرت و استقامت را زیاد کرده و تیروزین موجود در آن استرس و خستگی را از شما دور کرده و بهبود عملکرد شناختی را برای شما حاصل می کند .